Ocelová kosntrukce

Velké garáže

Ceník velkých garáží

Ceník velkých garáží!

více info
Technické informace!

Technické informace!

více info
Nejčastější dotazy!

Nejčastější dotazy!

více info
Garáže !

Garáže !

více info
Velké garáže

Základní popis garáží

Velké montované garáže jsou složeny z ocelové konstrukce opláštěné systémem TRAPEX. Dají se stavět v libovolných velikostech určených potřebami zákazníka.

Doplňky

Montované garáže se dají rozšířit o různé doplňky, které umožňují širší použití. Stěna či střecha se dá osadit prosvětlením z makrolonu (polykarbonátová deska). Do stěn se dají zabudovat různé typy oken. Vrata se dají usadit do předních stěn (štítů) i do bočních stěn . Garáže je rovněž možné rozšířit o boční dveře. Střechu lze prodloužit na libovolnou stranu a využít např. k uskladnění materiálu.

Modifikace

Rozměry garáží lze upravit dle potřeb zákazníka. Rovněž výšku či typ vrat je možné přizpůsobit. Garáže se dají kombinovat jako jednotlivá stání nebo jako řadové garáže. Variabilita systému umožňuje i montáž na etapy. V případě potřeby lze ke stávajícímu objektu přistavět po čase další část, nebo objekt prodloužit či přistavět přístřešek. Garáže je možné dodat i v zatepleném provedení .

Montované garáže mají svařený rám, na který se dá připevnit osvětlení nebo vést rozvod elektřiny. Garáž je možné také svépomocí zateplit.

Použití

Garáže větších rozměrů jsou vhodné pro garážování zemědělské techniky, nákladních automobilů, autobusů atd. Garáže mohou sloužit i jako skladovací prostory. Při těchto velikostech jsou zateplené objekty vhodné i k údržbě techniky nebo jako výrobní prostory.

Malá ukázka realizací montovaných velkých garáží.

Garáž s bočními dveřmi Garáž s přístřeškem Přístřešek + boční prosvětlení Garáž s pultovou střechou, přistavěná ke stávajícímu objektu Dveře v zadním štítě Standardní garáž
Kontakt

Kontakt

mob: 608 250 249
email: info@gametall.cz
Další kontakty více info
Stavíme pro Vás již 29 let

©GAMETALL 2005-2023