Ocelová kosntrukce

Řadové garáže

Ceník plechových garáží

Ceník plechových garáží !

více info
Technické informace!

Technické informace!

více info
Nejčastější dotazy!

Nejčastější dotazy!

více info
Velké garáže !

Velké garáže !

více info
Řadové garáže

Základní popis garáží

Řadové garáže jsou složeny z ocelové konstrukce opláštěné systémem TRAPEX. Dají se stavět v libovolných velikostech. Mohou se osadit standardními vraty 2,2 x 2m nebo výklopnými vraty.

Doplňky

Řadové garáže se dají rozšířit o různé doplňky, které umožňují širší použití. Stěna či střecha se dá osadit prosvětlením z makrolonu. Do stěn se dají zabudovat různé typy oken. Vrata se dají usadit do předních stěn (štítů) i do bočních stěn. Garáže je rovněž možné rozšířit o boční dveře.

Modifikace

Řadové garáže lze stavět formou jednotlivých kusů nebo jako jednotlivé stavby. Výhody jedné stavby jsou zejména v cenové úspoře na jeden garážovací box. Výhoda jednotlivých staveb je v tom, že je možné garáž samostatně přestěhovat. Garážové boxy se dají stavět v libovolných rozměrech. Boxy lze skládat v libovolném množství a je možné je výškově odsazovat pokud terén není v jedné rovině. Boxy je možné k sobě přistavovat boční nebo zadní stěnou. Jednotlivé boxy lze přepažovat nebo je nechat průchozí. Střechu lze udělat sedlovou i pultovou.

Montované garáže mají svařený rám, na který se dá připevnit osvětlení nebo vést rozvod elektřiny. Garáž je možné také svépomocí zateplit. Využití řadových garáží vzhledem k možným úpravám a doplňkům je velmi široké.

Použití

Využití montované garáže vzhledem k možným úpravám a doplňkům je velmi široké. Např. garážové stání, skladovací prostor, dílnu nebo zahradní altán. Záleží jen na potřebách, představách a možnostech zákazníka.

Malá ukázka realizací řadových plechových garáží.

Garáž s bočními dveřmi Garáž s přístřeškem Přístřešek + boční prosvětlení Garáž s pultovou střechou, přistavěná ke stávajícímu objektu Dveře v zadním štítě
Kontakt

Kontakt

mob: 608 250 249
email: info@gametall.cz
Další kontakty více info
Stavíme pro Vás již 29 let

©GAMETALL 2005-2023