Ocelová kosntrukce

Dvojgaráže

Ceník plechových garáží

Ceník plechových garáží !

více info
Technické informace!

Technické informace!

více info
Nejčastější dotazy!

Nejčastější dotazy!

více info
Řadové garáže!

Řadové garáže!

více info
Standardní garáže (Štít 6m)

Základní popis dvojgaráží

Standardní dvojgaráže mají šířku 6m, výšku stěny 2m. Dají se stavět v libovolných délkách. Jsou osazeny 2ks dvoukřídlých vrat šířka 2,2m výška 2m. Výšku vrat i výšku stěny lze upravit dle požadavků zákazníka. Střecha je sedlová (tvar písmene A ) Na přání lze udělat i střechu pultovou. Do garáže jdou usadit také výklopná vrata.

Standardní garáže (Štít 5m)

Doplňky

Montované garáže se dají rozšířit o různé doplňky, které umožňují širší použití. Stěna či střecha se dá osadit prosvětlením z makrolonu (polykarbonátová deska). Do stěn se dají zabudovat různé typy oken. Vrata se mohou usadit do předních stěn (štítů) i do bočních stěn. Garáže je rovněž možné rozšířit o boční dveře. Střechu lze prodloužit do přístřešku na libovolnou stranu.

Modifikace

Garáže se dají stavět samostatně nebo jako přístavek ke stávající budově. Garáže přistavěné k objektu umožňuji vstup přímo z objektu. V těchto dvougarážích mohou být také vsazena jen jedna širší vrata. Přístřešky je možné v budoucnu dodatečně opláštit a tím získat další chráněný prostor.

Montované garáže mají svařený rám, na který se dá připevnit osvětlení nebo vést rozvod elektřiny. Garáž je možné také svépomocí zateplit.

Použití

Využití montované garáže vzhledem k možným úpravám a doplňkům je velmi široké. Např. garážové stání, skladovací prostor, dílnu nebo zahradní altán. Záleží jen na potřebách, představách a možnostech zákazníka.

Malá ukázka realizací montovaných plechových garáží se šířkou štítu 5m.

Garáž s bočními dveřmi Garáž s bočními dveřmi Garáž s přístřeškem Garáž s přístřeškem Garáž přistavěná ke stávajícímu objektu Standardní garáž štít 4m

Malá ukázka realizací montovaných plechových garáží se šířkou štítu 5m.

Garáž s bočními dveřmi Garáž s přístřeškem Přístřešek + boční prosvětlení Garáž s pultovou střechou, přistavěná ke stávajícímu objektu Dveře v zadním štítě Standardní garáž
Kontakt

Kontakt

mob: 608 250 249
email: info@gametall.cz
Další kontakty více info
Stavíme pro Vás již 29 let

©GAMETALL 2005-2023